Tekrarlayan Mailler İçin E-Posta Doğrulama Hizmeti 

Toplu e-mail listeleri ile reklam kampanyası yürütmeyi planlayan markaların en büyük sıkıntılarından birisi de mail listeleri içerisinde yer alan ve tekrarlayan mail adresleridir. Çoğu zaman tespit edilmesi oldukça uğraştırıcı olan bu adresleri hızlı ve pratik bir şekilde belirleyebilmek ve ayıklayabilmek içinse e-posta doğrulama hizmeti veren firmalardan destek almak gerekir.

Tekrarlayan Mailler İçin E-Posta Doğrulama Hizmeti 

Verify email hizmetleri sayesinde toplu mail listeleri içerisinde bulunan aynı mail adreslerinin birkaç tıklama eşliğinde temizlenebilmesi mümkün hale gelir. E-mail doğrulama hizmetleri ile spam maillerin ayıklanması ve geçersiz ya da durdurulmuş alan adlarının kontrolleri de sağlanabilmektedir.

Bugün piyasada mail doğrulama hizmeti veren çok sayıda firma bulunsa da bu konuda işinin uzmanı olan bir firmadan hizmet almak isteyenlere güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan CheckMail tavsiye edilebilir. Mail verify konusunda pek çok özelliği bir araya getiren CheckMail’de e-mail adresleri içerisinde yüksek riski bulunan anahtar kelimeler belirlenebilir ve bu anahtar kelimelere karşı toplu tarama işlemleri gerçekleştirilebilir. Kısacası, tüm bu özellikleri ve çok daha fazlası ile CheckMail, verify mail hizmeti veren firmalar arasında liderliğini geçmişte olduğu gibi günümüzde de sürdürmeye devam etmektedir.

Yoruma Kapalı.