Taze Giresun Fındığı

Altun Gıda, yeni mahsüllerden doğal şekilde işlenen Giresun fındığını, üretim yerinden Türkiye genelinde tüm sofralara ulaştırmaktadır. Hem enerji kaynağı hem lezzet deposu Giresun fındığını, katkısız doğal haliyle tüketmek isterseniz, altungida.com adresini tercih edebilirsiniz.

Doğadan toplanan taze haliyle sofralara tazeliğini kaybetmeden özenle paketlenerek ulaştırılan Giresun fındığını tüketenler, Altun Gıda firmasının kalite farkını açıkça görmektedir. Altun gıda tarafından satışı yapılan kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, çiğ fındık, fındık ezmesi ve fındık unu çeşitlerinin hiçbirinde, kesinlikle katkı maddesi yoktur.

Tamamen doğal lezzetiyle, tarladan toplanıp titizlikle paketlenerek tüketicilere ulaştırılan Giresun fındığı, damak tadına önem verenlerin ve sağlıklı yaşamak isteyenlerin mutlaka tüketmesi gereken bir lezzettir. Üretimden paketlemeye ve kargolanmasına kadar her aşaması özenle gerçekleştirilen Fındık Ezmesi, altungida.com adresinde piyasaya göre oldukça ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Altun Gıda, fındık üretimi ve satışını uluslararası standartlarda gerçekleştirmektedir.

Yüksek kalite fındıklarda belirli bir limitin üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo ile gönderim yapan firmadan, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikası güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.