Tarih Ve Değerli Alimler

Sitemizin ana kategorisi, sizler için ünlü kişilerin sözlerini paylaşan ve çeşitli dualara yer veren bir platform olarak yer almaktır.. Bu platformun içinde Hz. Muhammed sözleri de yer almaktadır. Bunların haricinde tarih hakkında daha birçok şey paylaşılarak bilgilendirilmekte, dünya tarihi olarak güzel şeyler sunulmaktadır.

Birçok tarihseverin merakla takip etmiş olduğu konuları sitemiz üzerinden ayrıntılı şekilde bulabilir, ünlü kişilerin; Mevlana sözleri ve birçok alime ışık olan büyük halifelerden  Hz.Ali sözleri ve dualarına erişerek bilgi birikimi elde edebilirsiniz. Osmanlı zamanından, Türkiye Selçuklu Devleti’ne, Halife ve peygamberler dönemine kadar birçok içerik, dtarihi.com adlı sitemiz üzerinde sizler için hazır beklemektedir.

Tarihi bilgiler ve sözler haricinde, geçmişte uygulanan işkence metodları, peygamberlerin yaşadığı olay ve sözler, günümüz tarihçilerinden bilgiler gibi birçok içerik ile zenginleştirilmiş ve ülkemizin en büyük tarih sitelerinden biri olmayı kendine hedef haline getirmiştir.
Tarihe ilgi duyan ve seven tüm takipçileri siteye bekler ve site üzerindeki yazılar ile memnun kalmanızı umarız. Tarih severlerin ortak noktası olan dtarihi, dünya tarihi meraklıları için hazırlanmış içerikleri ile her daim kaliteli hizmet sunmaktadır.