STANDARTLARA UYGUN ÖLÇÜM VE ANALİZ

Günümüz teknolojisine ayak uyduran ve yenilikçi yaklaşımları ile elektrik enerjisi alanında başarılı çalışmalara imza atan firmamız Alteksan Mühendislik, topraklama hizmetleri ile elektrik sorunlarına son vermektedir. Tesisinizin durumuna ve özelliğine göre hangi topraklama çeşidinin uygulanacağına karar verilir. Uzman mühendislerimiz tarafından topraklama ölçümü aşamasına geçilir.

Toprak geçiş direncini hesaplayan cihazlarımız ile ölçümler yapılır. Yapılan ölçüm sonrasında ise topraklama raporu hazırlanır ve güvenliği tehdit edecek durumlara karşı önlemler alınmış olur. İnsan hayatında tehlike yaratacak cihazların TSE standartlarına uygun olarak kontrolleri yapılır.

Enerjinin verimli kullanılmasını sağlamak için kompanzasyon bakımı çalışmaları yapıyoruz. Üretilen elektriğin son kullanıcıya kadar güvenle gitmesini sağlayan bu sistem sonrasında elektrik faturalarında da gözle görülür bir indirim sağlanmaktadır. Elektrik enerjilerinin farklı gerilim seviyelerine çevrilmesinde yardımcı olan trafolar, gerilim seviyesinin yükseltilmesini ya da indirilmesini sağlar.

BU kadar önemli bir görevi üstlenen trafo bakımı konusunda sektörün en iyi markası olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Deneyimli mühendislerimizin kontrolünde gerçekleştirilen trafo bakımlarında gerekli önlemler de aksatılmadan alınır. 1 yılda en az bir kere trafo bakımının yapılması zorunludur.

Tüm bunlar dışında paratoner ile yıldırımın olumsuz etkilerinden sizleri ve cihazlarınızı koruyoruz. Bulutların arasında bir anda gelen yıldırımın kısa yoldan toprağa gitmesini sağlayan paratonerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.