Sineshop.com’da Aradığınız Tüm Ürünlere Uygun Fiyatlarla Sahip Olabilirsiniz

2011 yılında kurulan ve faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Sineshop.com, uydu alıcıları kategorisinde birçok farklı ürün sunmaktadır. Bunlardan biri olan Goldmaster 4K Ultra HD ürününe çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dâhili wifi ve bluetooth özelliklerine sahip olan ürünümüzü alan tüm müşterilerimize 3 aylık Filbox hediye ediyoruz. Bir diğer ürünlerimizden olan Vu+ Zero Linux alıcı yoğun ilgi görmektedir. Wireless adaptör hediye edilen ürünün 4 GB flash hafıza kapasitesi vardır.

Mevcut çanak anten yayınlarını da izlemeliyim diyorsanız Korax Hitech Premium HD uydu alıcısı tam size göre. Kolay kullanıma sahip olan ürünün hem otomatik hem de manuel kanal tarama özelliği mevcuttur. Memnun kalacağınız bir diğer ürünümüz ise Botech Piko 600 HD uydu alıcısıdır. Farklı renk seçeneklerine sahip ürünün çoklu video çözünürlüğüne hayran kalacaksınız.

Taksit fırsatı ile sunulan Maxytec 5G IPTV Alıcı ile IPTV izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Son derece kaliteli olan uydu alıcımız 3D desteklidir. İndirim kampanyasına dâhil edilen ARNİX Fiber IPTV Uydu Alıcısı tüm ayarları yapılarak gönderilmektedir. Yüzlerce şifreli uydu kanallarını 1 yıl ücretsiz izleme fırsatı sunan Arnix Fiber uydu alıcımıza ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.