Sendpulse Toplu Mail Gönderme Yazılımı

E mail marketing yöntemleri olarak bilinen metotlar arasında internet siteleri yöneticileri tarafından en çok kullanılanı toplu mail gönderme metodudur. Toplu mail gönderimi, sizin periyodik olarak müşterilerinize kendi web siteniz ile ilgili bilgileri içeren toplu mail göndermenizi sağlayarak müşterilerinizin periyodik aralıklarla sizi hatırlamasına sebep olur.

Sitenizi ziyaret etmeyi bir süredir bırakmış olan bir eski ziyaretçiniz bile toplu mail gönderme programı sayesinde yeniden sizin siteniz ile ilgilenmeye ve sitenizi takip etmeye başlar. Bu sayede kaybetmek üzere olduğunuz müşterilerinizi geri kazanabilir, yeni müşteriler elde edebilirsiniz.

E posta abonelik servisine üye olması için davet ettiğiniz müşteri ve takipçilerinize, kendilerinin belirlediği ilgi alanları doğrultusunda özelleştirilmiş mailler gönderebilir, kişisel olarak onlara hitap etmeye çalıştığınızı onlara hissettirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra toplu mail gönderim, size müşteri kitlenizin her daim aktif olduğu, yorum geri bildirim ve siparişlerde bulunduğu bir internet sitesi sağlar. Çok sayıda kişiye hitap ettiğiniz internet siteniz ile istediğiniz hizmeti vermeye devam ederken, hitap ettiğiniz kitlenin sizi duyması konusunda endişe yaşamazsınız.

Yoruma Kapalı.