Psikolojik Danışman Duygu Yüksel Beylikdüzü Panik Atak Tedavisi

Kişisel başarısızlıkların arkasında yatan bir sorun olan psikolojik rahatsızlıkların, önlemi alınmadığı taktide, daha büyük sorunlara neden olmaktadır. Özellikle de çocuklarda görülen bu rahatsızlık, zeka geriliğine kadar gitmektedir. Uzman doktor Duygu Yüksel’e göre, bireylerin yaşamış olduğu psikolojik sıkıntılara en kısa süre içerisinde çözüm getirilmesi gerekmektedir.

Bu nedenle tasarlanmış olan Beylikdüzü psikolojik tedavi merkezi, alanında uzman doktorlar tarafından yönetilmektedir. Bugüne kadar farklı başarılara imza atan bu klinik, farklı çözüm yöntemleri sayesinde de birçok rahatsızlığı ortadan kaldırmıştır.

Beylikdüzü çift terapisiyeni evlenen bireylerin ruhsal ve bedensel sorunlarının ana temelini çözmek için, seanslar halinde verilmektedir. Ayrıca yine yeni evlenen çiftlerde veya belli bir yaşın üstünde olan bireylerde karşılaşılan cinsel sorunlar, kliniğimizin doktorları tarafından ele alınmaktadır. Cinsel isteksizlik sorunu, psikolojik korku ve endişelerden kaynaklanmaktadır.

Ayrıca kliniğimiz Beylikdüzü panik atak seansları da düzenlemektedir. Detaylı bilgi almak için, web sitemizi ziyaret edebilir ve sağlıklı bir yaşamın başlangıcı olan ve kendinize olan güveni arttıran ruh güzelliğini yakalamak için ilk adımları atabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.