Kaliza Home Markasının Profesyonel Hizmetleri

Hızlı bir şekilde gelişme gösteren firmamız Kaliza Home, İstanbul’dan sonra Türkiye’nin de en çok tercih edilen dekorasyon firması olmuştur. Her yeni fikir için yeni hedefler koyan firmamız, bu hedeflere ulaşmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Bu özverili çalışmanın da kısa sürede karşılığını alan Kaliza Home, birçok farklı başarılı projeye imzasını atmıştır.

Daima müşterilerinin isteklerini göz önüne alarak mermer masa üretimlerini yapan firmamız, yaşanan tüm sıkıntılara alternatifli çözümler sunmaktadır. Uzun vadeli bir iş birliği yürütmek isteyen firmamızın mermer masaları ile salonlarınızı, mutfaklarınızı ya da oturma odalarınızı daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Yine salonların ve oturma odalarının vazgeçilmezlerinden olan mermer sehpa çeşitlerini ofislerinizde de kullanabilirsiniz. Dekorasyonunuza modern ve maskülen bir hava katacak olan ürünümüz son derece kalitelidir. Deneyimli bir proje ve üretim ekibine sahip olan Kaliza Home, fark yaratan tasarımların en önemli mimarı olmuştur. Hayallerinizi ve tarzınızı somut hale getiren sehpalar tasarlayan ekibimiz, tercihlere göre yuvarlak, dikdörtgen ve kare şekillerinde sehpalar üretmektedir. Sitemiz üzerinden ürünleri inceleyebilir ve dilerseniz sipariş verebilirsiniz.