Kaliteli Çit Sistemleri

Bursa bölgesinde faaliyetlerine başlayan Zorlu Tel firmamız, üstün nitelikli hizmetleri ile kısa sürede kendini tüm Bursa geneline kanıtlamıştır. Yüksek kalitede sunduğu hizmetlerinden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. 2006 yılında çıktığımız bu yolda hedeflerimizi gerçekleştirmek uğruna her geçen gün hizmetlerimizi geliştiriyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip tel çit  hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. Uzun süre kullanıma uygun olan tel çitler sayesinde görselliği yüksek bir yaşam alanı elde edeceksiniz.

Özelliklerine göre farklı fiyatlarda sunulan panel çit hizmetlerimizi farklı alanlarda uygulayabiliyoruz. İstenildiği zaman beton üzerine ya da zemin üzerine beton atılarak kullanılan ürünümüz işinizi fazlası ile görecek. Bu hizmetimizi sitelerde, bina çevrelerinde, karayollarında, tarla çevresinde ve daha birçok farklı alanda kullanabilirsiniz.

Estetikliği ile ön planda olan ÇİM ÇİT ürünümüz, sökülerek başka alanlara uygulanabilmektedir. Sanayi bölgelerinde, site alanlarında, Villa bahçesinde olmak üzere yeşilliğin görünmesini istediğiniz her alanda uygulanabilmektedir. Dışarıdaki bakışlardan rahatsız olanlar için ideal bir hizmet olan çim çitler, özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Uygulanacak alana göre ürünün yüksekliği ve uzunluğu da değişmektedir.Detaylı bilgi için bakınız http://www.zorlutelcit.com/