Kalite Hizmetlerimizde, Hizmetlerimiz Tecrübelerimizde Saklıdır

Ülkemizde son dönemlerde gelişme gösteren ve teknoloji sektöründe çok sık tercih edilen ürünlerin tasarımını sunan Stil Elektronik, electroluminescent panel ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacı ile faaliyetlerine devam etmektedir. İstanbul bölgesinde en güvenilir isim olan firmamız, sahip olduğu teknik tecrübesi ile siz değerli müşterilerine kalite ve güven çerçevesinde hizmet vermeye odaklanmıştır. Dünya markası olma yolunda çok emin adımlarla ilerleyen Stil Elektronik, alt yapı çalışmalarına da aralıksız olarak devam etmektedir.

Firmamız bünyesinde tasarlanan membrane switch esnek devresi yani koltuk sensörü son derece kalitelidir. Yaşam standartlarını yükselten ve güven sağlayan ürünümüz standart tasarımlara sahiptir. Ancak müşterilerinin istek ve taleplerini en iyi şekilde değerlendiren ekibimiz, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak tasarımlar ortaya çıkarmaktadır.

Cihazlara komut vermek amacı ile kullanılan tuş takımı son derece önemlidir. Cihazlara harici olarak bağlanan tuş takımlarımızın farklı özellikleri bulunmaktadır. Üzerinde bulunan harf, simge ve rakamların ekrana girilmesini sağlayan tuş takımları ışıklı, kabartmalı, düz ve metal domlu olarak isteğe uygun tasarlanmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulacağınız firmamız ile iletişime geçmek için geç kalmayın.