Kadıköy Spirrclub Fitness Salonları

Spor bilincini gençlerimize aşılamak ve ülkemizde yaşayan bireylerin spora olan ilgisini arttırmak için tasarlamış olduğumuz Kadıköy spor salonu, hizmet kalitesi bilinen, elit spor merkezlerinden bir tanesidir.

Yüzlerce üyemizi istediği fit vücuda kavuşturan hocalarımız sayesinde sporun bilinçli bir şekilde yapılmasını sağlamaktayız.

Kadıköy spor salunumuz erkek ve bayan üyelerimiz için farklı alanlardan oluşmaktadır. Hemen hemen tüm spor aletlerimiz mevcuttur. Rahat bir ortamda spor yapmak isteyen bireylerin tercih ettiği salonlarımız, fonksiyonel bir özelliği de sahi

ptir. Üyelerimizin rahat bir şekilde giyinip soyunması için tasarlanmış olan odalarımız, sıcak su eşliğinde alınacak duşlarınız için düşünülmüş olan banyolar ve güvenlik kameraları, salonumuzun özelliklerinden bir kaçıdır.

Kadıköy Fitness salonları , tasarlamış olduğumuz eğitim programları sayemizde, üyelerimize farklı branşlarda bilgi aktarımı sağlamaktayız. Genel hedefimiz sağlıklı bireyler ve bilinçli nesiller yetiştirerek, toplumun gelişmesine katkı sağlamaktır.

Kadıköy boks dersleri veren hocalarımız, ülkemizin boksör yetiştirme konusunda ki başarısını arttırmaya çalışmaktadır. Ayrıca tüm salonlarımız klima ve havalandırma sistemleri ile donatılmıştır. Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı olan spor, salonlarımız da daha da zevkli bir hale getirilmektedir.

Yoruma Kapalı.