İzmir’in Lider Havalimanı Araç Kiralama Firması

Limancar kalitesi ile 2006 yılında hizmetlerine başlayan Liman İzmir Havalimanı Rent A Car firmamız, sektöre hızlı bir giriş yapmış ve kısa sürede sektörün lideri haline gelmiştir. Firmamızdan araç kiralayan tüm müşterilerimizi Limancar ailesinin bir ferdi olarak görüyoruz ve biri tercih eden müşterilerimize indirimli fırsatlar sunuyoruz. Sizlerde bu fırsatlarımızdan istediğiniz zaman yararlanabilir ve araç kiralamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Günün her saatinde hizmet verme amacımız doğrultusunda bizlere 7/24 ulaşabilir ve İzmir havalimanı araba kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanında dış hatlar bölümünde bulunan ofisimizden kesintisiz hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizi İzmir’de karşılıyoruz ve havalimanından araç teslimini anında yapıyoruz. Müşterilerimizi bekleme derdinden kurtararak bir an önce yola çıkmasını sağlıyoruz.

Firmamızın bünyesinde bulunan son model araçlarla konforlu bir sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız, güvenilir olarak sunduğumuz İzmir havalimanı oto kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İzmir havalimanına geldiğiniz zaman aracımızı teslim alarak istediğiniz yere gidebilir ve yine havalimanından araç teslimini yapabilirsiniz. Yurtdışından İzmir’e gelen ziyaretçilere de araç kiralama hizmetlerimizi sunuyoruz.