İstanbul’un Güvenilir Veterinerlik Hizmetleri

Büyük bir hayalin 2016 yılında gerçekleşmesi ile ÇEKMEKÖY VETERİNER faaliyetlerine başlayan Şişman Veterinerlik, hayvanlarınıza sağlıklı bir hayat sunma amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Gerekli tüm eğitimleri almış olan Uzman Veteriner Hekimimiz Mahmut Emir Demircioğlu bünyesinde hizmetlerine başlayan kliniğimiz kısa sürede birçok hayvan severin ilgisini çekmeyi başardı. Kedi, köpek olmak üzere tüm hayvanların genel sağlık sorunlarını gidermek istiyoruz ve bu konuda siz değerli hayvan severlerden yardım istiyoruz.

Hastalıkların teşhis ve tedavi sürecini titizlikle yürüten Şişman ÇEKMEKÖY KISIRLAŞTIRMA hizmetleri ile de ilgi çekiyor. Dostlarınızın sağlıklı bir şekilde kısırlaştırma işlemi kliniğimizde büyük bir titizlikle yapılmaktadır. İşlem öncesinde tüm süreç hayvan sahiplerine ayrıntılı bir şekilde anlatılır. İşlem sonrasında hayvanlarınızın bakım ve beslenmesinin nasıl olması gerektiği de uzmanımız tarafından söylenir. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz: https://www.sismanveterinerklinigi.com

Hayvanlarına sağlıklı bir bağışıklık sistemi kazandırmak isteyenler, Şişman ATAŞEHİR VETERİNER hizmetlerimiz kapsamında aşılama yaptırabilirler. Uluslararası aşı programına göre düzenlenen aşı sisteminde evcil hayvanlarınızın kontrolü yapılır ve beslenme düzeni ile ilgili önerilerde bulunulur. Kliniğimizi istediğiniz zaman arayabilir ve hayvanlarınız hakkında bilgiler alabilirsiniz.