GASTROGEN KULLANIMI KİMLER İÇİN UYGUN DEĞİLDİR?

Gastrogen, özellikle hamile bireyler ya da hamilelik sonrası annelerin lohusa dönemlerinde kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez. Bunların yanı sıra bebek emzirmekte olan Anneler ve süt annelerin kullanımı tavsiye edilmez.

Gastrogen, her ne kadar organik ya da 0 bitkisel ürünler dahilinde oluşturulmuş olsa da Ar-Ge çalışmaları neticesinde geliştirilmiştir. Bunun neticesinde anneler ve bebekler üzerine detaylı araştırmalar ve dahi geliştirmeler yapılmamıştır. Onlar üzerindeki etkisi bilinmediğinden kullanılması hiçbir doktor tarafından ya da Gastrogen, üretimini gerçekleştirmekte olan bireyler tarafından tercih edilmez.

Gastrogen, birbirinden farklı çeşitli birçok vitamin ve mineralden oluşmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ham maddesi olan Gastrogen bitkisi kullanan bireylerde tokluk hissi uyandırmaktadır. Emziren ya da hamile olan bir annenin hepimiz bilmekteyiz ve takdir ederi kilo alma ya da verme gibi problemleri bebek sağlığı için kesinlikle sorun olmamalı….

En azından hamilelik ve emzirme döneminde. Gastrogen tüm bu nedenlerden ötürü hamile bayanlar ve emziren annelerin kullanılmasına sunulmaz ve kesinlikle önerilmemek üzere kullanım talimatında belirtilmiştir.

Yoruma Kapalı.