Exhibition İstanbul & Exhibitions Istanbul

Arkhe Mimarlık; 2003 yılından bu yana hizmet veren bir mimarlık şirketidir. Kurulduğu günden bu güne kadar farklı alanlarda kaliteli mimarlık işleri sağlamış ve gün geçtikçe daha da başarılı olmuş bir mimarlık şirketidir.

Özellikle tanıtım ve pazarlama alanında müşterilerine en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışmalar sağlamaktadır. Exhibition Turkey 2018 fuarında da bu çalışmalarını devam ettirerek müşterileri için destek sağlamaya devam edecektir. İyi bir pazarlamanın yolu profesyonel bir şekilde planlanmış tanıtımlardan geçmektedir.

İyi bir tanıtımın iyi bir getirisi de olacaktır. Bunun için şirketimize güvenebilirsiniz. Exhibition Turkey fuarında oluşturduğumuz standlar sayesinde iyi bir tanıtım sağlayarak ürünleri iyi bir şekilde tanıtılmasını sağlayacaksınız. Arkhe Mimarlık yıllardır süre gelen başarıları sayesinde seçeceğiniz iyi kararlardan biri olacaktır.

Şirketimiz olarak müşteriler için en iyi hizmet açısından profesyonel bir çalışma sağlamaktayız. Bu sayede hem müşterilerimiz için memnuniyet hem de kendi prestijimiz için fayda sağlamış olacağız. Kurduğumuz standlar tamamen kaliteli ürünlerden oluşan ve modern çizgiler barındırarak fuarlarda ön plana çıkan tasarımlardandır.

Yoruma Kapalı.