E-Spor ve Oyun Platformu Progamer

E-spor haberleri denildiği zaman akıllara ilk gelen isim olan Progamertr, samimiyeti ve doğru bilgileri ile kullanıcılarının gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Hem Türkiye’den hem de dünyada son gelişmelere ulaşabileceğiniz sitemizde hemen her e-sporla alakalı içerikler yer almaktadır. espor dünyası ile ilgili her türlü bilgi, gelişme ve güncellemeyi sitemiz aracılığı ile öğrenebileceksiniz.

En güncel elektronik spor haberlerini sunan progamertr.com, en çok ilgi gören CS:GO, Pubg, Lol oyunlarına öncelik vermektedir. Bununla beraber Xbox, Dota 2, Overwatch, Nintendo ve sistem gereksinimleri ile ilgili önemli bilgiler de sitemizde yer almaktadır. Yayın hayatına başladığı günden bu yana tüm espor ve oyun haberlerini doğru ve hızlı bir şekilde aktaran sitemizin sosyal medya platformunu da takip edebilirsiniz.

Hizmetlerini daha da aktifleştirmek için elinden geleni yapan sitemizin kaliteli bilgilerine www.progamertr.com adresinden ulaşabilirsiniz. Favori takımınızın espor maçlarına, sonuçlarına ve tüm bilgilerine sitemiz aracılığı ile herhangi bir ücret ödemeden ulaşabileceksiniz. Güncel espor haber içeriklerinin yer aldığı sitemize istediğiniz zaman giriş yapabilir ve oyun dünyasının lideri olabilecek önemli bilgiler edinebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.