Dayanıklı Yöntemlerle Ağız ve Diş Tedavisi

Diş tedavi yöntemleri, dişin çekilmesini önlemeye yöneliktir. Bazı durumlarda, diş çürür, iç kısımda pulpa adı verilen sinirler ölür. Bu durumda, dişi kurtarmak için başvurulabilecek tek yöntem kanal tedavisi uygulamaktır. Kanal tedavisi, uygun şartlarda ve doğru tekniklerle yapılırsa, kişi dişi ömür boyu kullanabilir.

Çürük diş, sarı diş veya kırık diş gibi durumlarda ise, implant diş uygulaması yapılır. İmplant diş, önceleri uzun bir süreci kapsarken şimdilerde, bir günde yapılabilmektedir. Bir diğer diş estetiği türü olan kaplama diş ise, yine uzman hekimler tarafından yapılırsa, istenilen sonucu vermektedir.

Diş tedavileri, sadece estetik tedavi yöntemleriyle sınırlı değildir. Diş hastalıkları da, diş tedavileri kapsamında, en son tekniklerle giderilmektedir. Herkesin yaşadığı bir diş hastalığı olan 20 lik diş ağrısı, hızlı tedavi gerektirmektedir. Genelde tedavi için, 20 lik diş çekimi yapılır.

Ancak, bazı durumlarda çekim mümkün olmadığından  20 lik diş ameliyatı tek yöntemdir. Bahsedilen diş tedavi teknikleri ya da daha fazlası için, Ori Dent Ataşehir diş polikliniğinden hizmet alabilirsiniz.

Ori Dent, uzman hekimleri, deneimli asistanları ve sorumluluk bilincine sahip personelleri ile, ağız ve diş sağlığınızı korumada en büyük yardımcınızdır.

Yoruma Kapalı.