CE Belgelendirme Sürecinde Güvenilir İsim

Avrupa’ya uygunluğun göstergesi olan CE Belgesi, belirli işlem süreçlerinden sonra alınabilen bir belgedir. Gerekli görülen ürün gruplarında üretim yapacak olan firmaların bu konuda uzman bir şirketten danışmanlık desteği alması gerekir. Bu konuda şirketimize ve uzmanlarımız tarafından sunulan hizmetlerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. İstanbul’da bulunan şirketimizin hizmetlerinden ve ilgisinden memnun kalacaksınız.Ayrıca hizmetlerimiz hakkında web sitemiz üzerindende bilgi alabilirsiniz: https://www.cebelgesi.com

Herhangi bir ürün için CE Sertifikası almak istiyorsanız, ilgili ürüne ait teknik dosyanın hazırlanması gereklidir. Bu aşama son derece önemlidir. CE işlemlerinin temelini oluşturan teknik dosya aşamasında kesintisiz hizmet veriyoruz. Riskli ya da risksiz gruba giren tüm ürünler için bu dosyanın hazırlanması gerekir.

Elektriksel donanım sahibi ürünler için elektriksel güvenlik testlerinin yapılması istenir. Bu testlerin yapılacağı kuruluşlar ile ilgili firmamız tarafından sizlere kapsamlı bilgiler verilmektedir. Testlerin güvenilir ve eksiksiz olarak yapılması, teknik dosyanın da hazırlanmasını kolaylaştırarak belgelendirme sürecinin kısalmasını sağlayacaktır. Teknik dosyanın hazırlanmasından sonra Nando onaylı kuruluşlar tarafından denetim işlemleri gerçekleştirilir. Bu aşamada bir eksiklik gözlenirse eksikliğin kapatılması istenir. Eksiklik giderildikten sonra belgelendirme işlemi yapılır. Tüm bu süreci daha kolay ve sorunsuz atlatmak için bizi aramanız yeterli.