Ankara Ses Sahne Kiralama Hizmeti

Proje aşamasından uygulama aşamasına kadar, çözüm sağlayan ProEtkinlik, müşterilerine konfor sağlayan bir ajanstır.

 

Sahnedeki bir etkinliğin uygulama aşamasında yer alan Pro Etkinlik öncesinde de çözüm ortağı durumundadır. Firma, müşterisinin taleplerin dikkatle dinleyerek, proje konusunda destek sağlar. Bu noktadan basılı materyaller, sahne-dekor tasarımı, led kiralama, ışık kiralama gibi tüm unsurları içeren hizmet firma tarafından sağlanmaktadır. Bir etkinlik için sadece ANKARA SES SAHNE yeterli olmaktadır.

 

Ankara Led Ekran Kiralama

Sahnenin etkisini arttırmak amacıyla istifade edilen led ekranlar, ANKARA LED EKRAN KİRALAMA olarak verilmektedir. Uzun dönem ya da kısa dönem farkı olmaksızın kiralama hizmeti veren firma, farklı ebatlarda led ekran kiralama hizmeti de vermektedir. Bunun yanı sıra, müşterinin talebi doğrultusunda farklı çözünürlük değerlerine sahip led ekranlar temin edilmekte ve kurulumu gerçekleştirilmektedir. Öte yandan, dış mekanda kullanılacak led ekran temini ve kurulumu da firmanın hizmetleri arasında yer almaktadır.

Ankara Ses Sahne Kiralama

Sahne kiralanır, ses ve ışık sistemleri kurulur. Tüm bu işlemler, ANKARA SES SAHNE KİRALAMA bünyesindeki uzman ekiplerce sorunsuz bir biçimde halledilir.