Amerika’dan Alışveriş Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Amerika’dan alışveriş yapmak artık çok kolay bir hal aldı. Gelişen teknolojiyle birlikte insanlar artık her konuda dünyayla aynı seviyede olmaya başladı ve bunun başında şüphesiz alışveriş var. Artık dünya çapında ünlü olan şeyleri ülkemizde bulamadığımız ürünleri veya bulsak da çok pahalı olduğunu düşündüğümüz her şeyi Amerika’dan alışveriş yaparak ulaşmak çok kolay.

Fakat dünyanın bir ucundan gelen bu ürünlere kolayca ulaşmak da bir o kadar zor. Uzun bir kargo süresinden sonra ürünler elimize ulaşmakta. Peki ya ulaşmazsa? Herkesin kafasında bu uzun bekleyişten sonra bu düşünce mutlaka oluşmaya başlıyor.

Kargo her zaman takip edilemediği için insanlar genel olarak yurtdışından alışveriş yapmaya çekimser bakıyor. Tüm bu sorunları düşünerek ve alışverişinizi kolayca ve güvenli halde sağlamanız için kurduğumuz  bu platformla size alışverişlerinizde yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Öncelikle ürünleri Amerika’dan alışveriş sitesi olan eBay, Amerika Postam ve Amazon gibi sitelerden inceleyerek başlayabilirsiniz. Daha sonra almaya karar verdiğiniz ürünleri bizim sitemiz vasıtasıyla alabilirsiniz. Sistemimiz seçtiğiniz ürünler getirerek bünyesinde bulundurur.

Sizin adres bilgilerinize göre kargo ücretini hesaplayarak size kargo için ödeyeceğiniz tutarı söyler. Siz kargo ücretini ödedikten hemen 1 gün sonra ürünler kargo şirketine verilerek size ulaşması sağlanır. Bu süreç içerisinde de isterseniz kolaylıkla takip etme fırsatı da bulmuş olursunuz. Ayrıca bize ulaşabileceğiniz farklı yollardan iletişim adreslerimiz ve telefon numaralarımız da mevcuttur.

Yoruma Kapalı.